Výzva pro kluky a holky z naší školky

Milí rodiče, milé děti, 

máme velkou radost, že je vám po nás smutno a že se začínáte ozývat. A tak jsme vás chtěly vyzvat k tomu, ať posíláte i nadále emailíky, jak se vám doma daří a co doma tvoříte,  nebo s čím si hrajete. 

Děkujeme a budeme se těšit na vaše pozdravy. Mějte se moc hezky :-)

Vaše paní učitelky :-) 

Výzva pro tento týden (15. 3. – 19. 3. 2021):

Společně s rodiči si vyjděte ven a splň tyto tři úkoly:

  • Pomalujte si kamínky z procházky. S sebou si můžeš vzít tužku, pastelky (výborné jsou progresky) či fixu. Projděte se kolem domu, hřiště, v parku, v lese a najděte KAMÍNEK. Můžete si ho pomalovat hned na místě, kde jste ho našli nebo si ho vezmeš domů a namaluješ si ho až doma. Kamínky můžeš přinést do školky (po znovuotevření) a pochlubit se. Uděláme si KAMÍNKOVOU VÝSTAVU.
Fotogalerie MŠ Mikovická
Jak jsem začala malovat kamínky | i60.cz
  • Sestav první písmeno svého jména. Z čehokoliv sestav první písmenko svého jména – klacíky, kamínky … . Na procházce najdeš určitě spoustu věcí, které ti pomohou úkol splnit.
Letter M Made Out Of Pine Cones Stock Photo - Image of letter, stone:  105019366
  • Skákej PANÁKA. Nakresli na pevnou plochu skákacího panáka buď křídou, kamínkem nebo do písku prstem nebo klacíkem. Můžeš si zaskákat s maminkou nebo tatínkem.
Facebook

Při plnění úkolů se můžeš vyfotit a poslat na školkovský email. Fotečky pak rádi zveřejníme na webových stránkách. Dobrovolnost je samozřejmostí :-)

Vaše paní učitelky :-)